FINDIK KURDU BERNA TÜRKİYE’Yİ SALLAYACAK HAZİRAN'DA O SES ÇOCUKLAR'DA

15.03.2014 00:00

"Bir Şarkısın Sen” adlı yarışma programı ile ün kazanan ve ‘Fındık Kurdu Berna’ olarak bilinen Berna Karagözoğlu, “O Ses Türkiye Yarışması’ndaKastamonu’yu temsil edecek. 

‘Bir Şarkısın Sen’ programında seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla bir anda Türkiye’nin sevgisini kazanan Fındık Kurdu Berna, yeni bir yarışma ile Kastamonu’yu temsil etmeye hazırlanıyor. Haziran ayında Star TV’de yayınlanacak olan ‘O Ses Türkiye’ adlı yarışmaya katılacak olan Berna Karagözoğlu, Tosyalı Abdullah Civliz’den sonra Kastamonu’nun adını Türkiye’ye duyuracak.

Yarışma hakkında konuşan Berna Karagözoğlu, “Haziran ayında Star TV’de “O Ses Türkiye” adlı yarışma programı başlayacak. Birinci elemeleri geçtik, çok beğendiler. Şimdi ikinci elemelere katılacağım. Kardeşim Onur Karagözoüğlu ile birlikte yarışmaya katılıyoruz ve ikimiz de ayrı ayrı yarışacağız. Kardeşimin sesini de çok beğendiler. Önceki gün babamı telefonla arayarak Berna’yı mutlaka istiyoruz demişler. İstanbul’da son elemeler var, gideceğiz bakalım. Büyük ihtimalle Haziran’da çekimler başlayacak. Şerefle yine Kastamonu’yu temsil edeceğim, Kastamonu insanı bir tane. Şu anki konumuma sahipsem, bunu Kastamonu halkına borçluyum. Hiçbir zaman beni yalnız bırakmadılar ve hep arkamda oldular. Elimden geldiği kadar yine bir yerlere gelmeye çalışacağım. İnşallah başarılı olurum. Kastamonu halkından destek bekliyorum” dedi.

CHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldırım ise, Fındık Kurdu Berna olarak ün kazanan Berna Karagözoğlu’nun gösterdiği başarının takdire şayan olduğunu söyledi. Kastamonu’nun tanıtımını yapacak olan Berna Karagözoğlu’na sahip çıkılması gerektiğine işaret eden Yıldırım, yarışma süresince her türlü desteği vermeye hazır olduğunu kaydetti.